چهارشنبه 3 مرداد 1403
با هدف ارائه دستاوردهای حوزه بومی‌سازی

حضور فعال گل‌گهر در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

رئیس هیات‌عامل ایمیدرو، مدیران شرکت‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان، متخصصان و علاقه‌مندان به دستاوردهای بومی‌سازی از جمله بازدیدکنندگان غرفه گل‌گهر در طول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بودند.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در غرفه‌ای مشترک با شرکت‌های توسعه آهن و فولاد گل‌گهر و جهان‌فولاد و با حضور فعال کارشناسان شرکت، دستاوردهای خود را در حوزه بومی‌سازی با سایر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه به اشتراک گذاشت.

این جشنواره و نمایشگاه از 19 دی‌ماه و طی سه روز در محل دائمی همایش‌ها و نمایشگاه‌های برج میلاد تهران برگزار و در آن جمعی از شرکت‌های بزرگ زنجیره تولید فولاد کشور، مدیران، کارشناسان و متخصصان با محوریت فرصت‌های بومی‌سازی و حمایت از تولیدات داخل، برندسازی و انتقال دانش فنی بر اساس نیاز زنجیره آهن و فولاد، ضمن ارائه دستاوردهای خود، به تبادل تجارب و انتقال دانش فنی خود پرداختند.

گفتنی است؛ مهندس موثقی‌نیا رئیس هیات‌عامل ایمیدرو، مدیران شرکت‌های صنعتی و شرکت‌های دانش‌بنیان، متخصصان و علاقه‌مندان به دستاوردهای بومی‌سازی از جمله بازدیدکنندگان غرفه گل‌گهر در طول برگزاری پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بودند.

همچنین در طول برگزاری این نمایشگاه، شرکت گل‌گهر با نصب‌ بنرهایی، یاد و خاطره شهدای حادثه اخیر گلزار شهدای کرمان را گرامی داشت.

        

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/zjln
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان