دوشنبه 1 مرداد 1403

سکه امامی گران شد

سکه‌ امامی با بیشترین رشد قیمت در کانال ۳۲ میلیونی قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ قیمت طلا و سکه امروز در شروع هفته پایانی دی‌ماه، با گپ مثبت بازگشایی شد. در لحظه نگارش این گزارش بازار طلا یکدست صعودی است و غیر از سکه گرمی تمام قطعات سکه رشد قیمت دارند.

Screenshot 2024-01-13 at 12.34.52 PM

در نیمه دوم هفته گذشته روند قیمت‌های طلا و سکه صعودی بود و رشد دلار آرایش صعودی به بازار طلا و سکه داد. گفتنی است در لحظه نگارش این گزارش انس جهانی افزایشی است و با رقم ۲۰۴۹ دلاری در حال معامله است.

سکه امامی امروز ‌شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲ با افزایش ۹۴۵ هزار تومانی به قیمت  ۳۲ میلیون و ۷۵۹ هزار تومان رسید. سکه‌ بهار با افزایش ۴۷۰ هزار تومانی در آستانه ورود به کانال ۳۹ میلیونی است و اکنون روی رقم ۲۸ میلیون و ۹۹۰ هزار تومانی ایستاده است.

قیمت نیم‌سکه هم در اولین روز هفته با افزایش ۳۵۰ هزار تومانی بازگشایی شد. این قطعه یک کانال صعود کرد و با قیمت ۱۸ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان در حال معامله است. در لحظه نگارش این گزارش ربع سکه رشد ۱۰۰ هزار تومانی دارد و با قیمت ۱۱ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان معامله می‌شود. همچنین سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به آخرین روز هفته گذشته و با رقم ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی در حال معامله است.

قیمت طلا نیز در شروع  معاملات امروز ۲۳ دی، در تمام وزن‌ها افزایش داشت. هر مثقال طلای ۱۸ عیار با افزایش ۱۶۴ هزار تومانی با رقم ۱۱ میلیون ۴۸۶ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد قیمت ۴۰ هزار و ۴۰۰ تومانی روی رقم دو میلیون و ۶۵۴ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۶۱۸ هزار تومان در حال معامله است.

در لحظه نگارش این گزارش، حباب در خانواده سکه‌ها روند متوازنی ندارد. حباب سکه‌‌ امامی ۵۳۰ هزار تومان، سکه بهار ۴۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۱۴۰ هزار تومان افزایش دارد. حباب ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب با کاهش‌های ۵۳ هزار تومانی و ۵۱ هزار تومانی همراه است.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/s77u
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان