چهارشنبه 3 مرداد 1403

فعالان بخش صنعت خانه‌دار می‌شوند

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از خانه دار شدن فعالان بخش صنعت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از خانه دار شدن فعالان بخش صنعت خبر داد.

ارسلان مالکی مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص ۷۲ هکتار زمین با ظرفیت ساخت حدود ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در راستای توسعه صنعت‌شهرها در سه استان کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، مالکی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم برای تمامی حل مسئله مسکن تمامی آحاد کشور برنامه‌ریزی کرده است، افزود: خانه‌دار شدن کارگران و کارکنان بخش صنعت یکی از اولویت‌هایی بود که با اجرای سیاست صنعت‌شهرها تحقق پیدا کرد. تاکنون برای بیش از ۱۱۷ هزار واحد مسکونی زمین در اختیار کارخانجات و واحدهای صنعتی قرار گرفته است.

تأمین ۷۲ هکتار برای ساخت مسکن کارگران بخش صنعت

وی با تاکید بر اینکه دولت با تکیه بر توان مدیریتی واحدهای صنعتی می‌تواند پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن را تسریع ببخشد، اعلام کرد: سازمان ملی زمین و مسکن طی سه تفاهم‌نامه جداگانه ۷۲ هکتار زمین در اختیار شرکت‌های سنگ آهن احیا سپاهان خواف، فولاد اقلید پارس و شرکت احیا استیل فولاد بافت قرار داد تا از این اراضی برای ساخت مسکن کارگران و کارکنان این شرکت‌ها استفاده شود.

مالکی اضافه کرد: زمین‌هایی که در اختیار این شرکت‌ها قرار گرفته مصوبات لازم در استان را اخذ کرده و آماده آغاز فرایند ساخت است.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/jlfk
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان