چهارشنبه 3 مرداد 1403

پیمانکاران کم کار جریمه می‌شوند

شرکت عمران پردیس گفت: پروژه های مسکن مهر پردیس باید به زودی تکمیل شود و در صورت کم کاری پیمانکاران، خلع ید می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ «خلیل محبت‌خواه» در جریان بازدید دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از فازهای مختلف شهر پردیس و روند اجرای مسکن در این شهرستان در نشستی اظهار داشت: مقرر شد پیگیری‌هایی برای اقاله پیمانکاران که اقدام به ساخت و ساز و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های خود نمی‌کنند، انجام شود.

وی گفت: در این نشست عملکرد پیمانکاران و تصمیم گیری در مورد آنها که در برخی موارد باید به‌طور حتم فسخ قرارداد و خلع ید شوند، مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس افزود: به‌زودی پیمانکاران خوش‌سابقه، جایگزین پیمانکاران بدعهدی می‌شوند که در ماه‌های اخیر اقدامی برای ساخت و ساز و اتمام پروژه‌های مسکن مهر پردیس نداشتند.

محبت خواه با بیان اینکه پیمانکاران بدعهد باید پاسخگوی متقاضیان باشند، تأکید کرد: با پیگیری‌های دستگاه قضائی و دادستان شهرستان پردیس، این نوع پیمانکاران بدعهد به مراجع قضائی معرفی خواهند شد تا بابت این تأخیرات و ناکارآمدی اقدامات لازم صورت بگیرد.

وی بیان‌داشت: مانند اقاله پیمانکاران بدعهد در ماه‌های گذشته، پروژه‌های دیگر مسکن مهر پردیس نیز باید به‌سرعت تعیین‌تکلیف شوند و در صورت عدم فعالیت، اقاله و خلع ید به‌سرعت انجام خواهد شد تا این پروژه تحویل متقاضیان شود.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس تاکید کرد: پروژه‌های مسکن مهر پردیس باید تا سال آینده تکمیل و تحویل متقاضیانی شود که بیش از ۱۲ سال در انتظار تحویل واحدهایشان هستند و برای این کار با هیچ پیمانکار و قصور کننده‌ای مماشات نخواهیم داشت.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/0ych
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان