شنبه 30 تیر 1403

آغاز عرضه دو خودروی جدید در سامانه یکپارچه

عرضه دو محصول شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA در سامانه یکپارچه خودرو آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ طبق اطلاعیه طرح فروش محصولات در سامانه یکپارچه عرضه خودرو از محل ظرفیت‌های خالی موجود شرکت خودروساز طی شرایط زیر برای محصولات شاهین با گیربکس اتوماتیک و ساینا SDA، از طریق سامانه یکپارچه از امروز پنج‌شنبه (هفتم دی‌) برای متقاضیان جدید خرید، مطابق شرح ذیل عرضه شد.

طرح‌های فروش این عرضه شامل طرح عادی (کنترل‌های مرتبط با رعایت محدودیت‌های ماده ۴ دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری مصوب شورای رقابت برای متقاضیان طرح عادی انجام می‌شود)، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تأیید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (فقط مختص مادرانی که دارای شرایط قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مورد تأیید سازمان ثبت احوال کشور) است.

تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده ۱۲ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

ثبت نام در این مرحله هیچ حقی را برای متقاضی به‌منظور دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز فقط پس از قطعی کردن ثبت نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.

در این طرح فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر سه ماهه است.

پس از ثبت نام واریز وجه و ثبت نام در سایت این شرکت خودروساز، متقاضیان با مراجعه به نمایندگی‌های مورد انتخاب خود، فرآیند ثبت نام و دریافت قرارداد فی مابین را تکمیل خواهند کرد.

پیش ثبت نام اولیه انجام شده فقط درخواست خرید خودرو است که بر اساس ظرفیت، امکان تحویل نسبت به ثبت نام نهایی منتخبان اقدام می‌شود و چنانچه پیش ثبت‌نام بیش از ظرفیت انجام شود، هیچ تعهدی برای خودروساز فراهم نمی‌کند و متقاضی خرید خودرو هیچ‌گونه ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی مراجعه کنند.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/ev2u
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان