چهارشنبه 3 مرداد 1403

اختلاف شدید در قیمت گذاری تاکسی های اینترنتی

شهردار تهران بیان اینکه در نرخ گذاری تاکسی‌های اینترنتی اختلاف نظر وجود دارد، گفت: این اختلاف نظر ناظر بر صدور مجوزهاست که از وزارت صمت مجوز بگیرند و یا بر اساس قانون باید از شهرداری مجوز دریافت کنند.
به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ علیرضا زاکانی، شهردار تهران،  در حاشیه دویست و سومین جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه خوی اسرائیل با خون آشامی عجین است، اظهار کرد: ۸۰ روز است که مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی به بدترین شکل به شهادت می رسند و ما خواستار استیفای حقوق مردم مظلوم فلسطین هستیم.

  شهردار تهران تاکید کرد: ۱۷ درصد مساحت شهر تهران بافت ناپایدار است که بخشی از آن در بافت فرسوده قرار دارد.

  وی ادامه داد: بافت فرسوده با بافتی جایگزین می شود که با چارچوب های درست ساخته می شود که ایمنی، آسایش و رفاه را به دنبال خواهد داشت.

  وی با بیان اینکه در نرخ گذاری تاکسی‌های اینترنتی اختلاف نظر وجود دارد، گفت: این اختلاف نظر ناظر بر صدور مجوزهاست که از وزارت صمت مجوز بگیرند و یا بر اساس قانون باید از شهرداری مجوز دریافت کنند که محل سوءاستفاده شده است. نظر ما این است که‌ مجوز را از شهرداری بگیرند اما از این موضوع سوء استفاده می‌شود. بنده موضوع را در هیئت دولت مطرح کردم و قرار شد کمیته ای شکل بگیرد که بنده نیز عضو آن هستم. قرار شد استدلال کنیم که مجوزها مبنی بر حمل و نقل عمومی است و باید شهرداری تصمیم بگیرد.‌

   

  لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/6y3s
  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  Telegram
  WhatsApp
  Email

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ویـــژه اکـوبان

  آخرین اخبار اکوبان

  پر بازدید ترین اخبار اکوبان

  مطالب مشابه در اکوبان