شنبه 30 تیر 1403

امکان وکالتی کردن حساب از طریق سامانه فیروزه بانک ملی

مشتریان بانک ملی ایران می توانند تحت سامانه فیروزه با وکالتی کردن حساب خود نزد این بانک، در طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز، با آغاز طرح فروش خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه، امکان تعریف و مسدودی حساب وکالتی متقاضیان و مشتریان بانک ملی ایران تحت سامانه فیروزه به صورت غیرحضوری از تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ به مدت ۴ روز امکان پذیر شده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی https://firoozeh.bmi.ir نسبت به وکالتی کردن حساب خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

قابل ذکر است، تمامی حساب‌های وکالتی ثبت شده در طرح قبلی فروش خودروهای وارداتی ابطال شده استلذا مشتریان گرامی در صورت تمایل باید برای شرکت در طرح جدید، نسبت به وکالتی نمودن حساب خود اقدام نمایند.

همچنین تأمین کفایت موجودی حساب‌های سپرده (یکصد هزار ریال) به انضمام مبلغ ثبت نام (۵ میلیارد ریال) پیش از وکالتی نمودن حساب الزامی است. در نظر داشته باشید همزمان با وکالتی نمودن حساب، مبلغ پیش ثبت نام (۵ میلیارد ریال) در حساب مسدود می‌شود.

گفتنی است، انصراف و حذف وکالتی کردن حساب تا زمان اعلام نتایج قرعه کشی امکان پذیر نیست.

سامانه فیروزه به عنوان یکی از سامانه‌های نوین بانک ملی ایران سعی دارد تمامی خدمات وکالتی کردن حساب‌های این بانک را به صورت غیرحضوری و برخط به مشتریان گرامی ارائه داده تا مشتریان بانک بتوانند به راحتی و بدون دغدغه معاملات خود را انجام دهند.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/fbv7
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان