شنبه 30 تیر 1403

“بوم” پرکاربردترین بانکداری دیجیتال برای کسب و کارها

اینبار بانک ایران زمین با تمام تلاشی که در ارائه خدمات به مشتریان دارد، از سرویس بانکداری جدید خود پرده برداری کرده و خدمات بوم فراز را برای کسب و کارها با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در اختیار مردم قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز_بانک ایران زمین همواره تلاش می کند تا خدماتی که به مشتریان خود می دهد را با توسعه بانکداری دیجیتال ارتقا و متناسب با نیاز مشتریان در دسترس همگان قرار دهد.

به نظر می رسد بیش از هر موضوعی خدماتی که بانک ایران زمین به مردم ارائه می دهد، جز مهمترین اهدافی است که در راس آن رضایتمندی مشتریان قرار دارد. در واقع بانک ایران زمین به عنوان یک بانک در قدم نهادن به ارائه کامل ترین خدمات بانکداری دیجیتال، با برنامه ریزی کامل زیرساخت های لازم برای ارائه و توسعه خدمات خود را در پیش گرفته است.

اینبار بانک ایران زمین با تمام تلاشی که در ارائه خدمات به مشتریان دارد، از سرویس بانکداری جدید خود پرده برداری کرده و خدمات بوم فراز را برای کسب و کارها با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در اختیار مردم قرار داده است.

در این گزارش می خواهیم با خدمات بوم فراز آشنا شویم.

سامانه بوم فراز چیست و چگونه عمل می کند؟

سامانه بوم فراز در واقع یک محصول پرکاربرد و جدید از زیر مجموعه برنامه های بانک ایران زمین است که خدمات مهمی را به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه دهد. بوم فراز با بهره گیری از API های مختلف می تواند محیط مناسبی برای توسعه کسب و کارها ایجاد کند. در شرایط فعلی استارتاپ ها و فین تک ها نیاز به سرمایه اولیه برای ورود به عرصه کاری و ایجاد محصولات جدید خود دارند تا به سودآوری برسند. در واقع سامانه بوم فراز راهی برای رسیدن به اهداف کسب و کارهای جدید به شمار می رود.

سامانه «بوم» توانسته بیش از ۳۰۰ سرویس بانکی را به صورت API های استاندارد به شرکت ها و کسب و کارهای مالی یا  سرمایه ای ارائه کند. همچنین این سامانه بسیاری از خدمات بانکی را در قالب ویجت به مشتریان این بانک ارائه می دهد.

برخی از پرکاربردترین ویجت ها و سرویس های موجود در بوم ایران زمین شامل انتقال وجه از کارت به سپرده، دریافت صورت حساب کارت، دریافت حساب همراه موجودی، تبدیل شماره کارت به شماره شبا، استعلام سپرده، دریافت مانده حساب، دریافت مانده کارت، دریافت اطلاعات دارنده کارت، مسدودی کارت، انتقال وجه سپرده به سپرده، انتقال وجه پایا – تکی، برداشت از حساب مستقیم (Direct Debit) است.

اهداف سامانه بوم فراز

بانک ایران زمین با زیر مجموعه هایی چون سامانه “بوم” اهدافی را در پیش گرفته است که بر اساس نتیجه همکاری مرکز نوآوری ایران زمین و بانک ایران زمین بوده است. برخی ازاین اهداف ارتقاء بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات بیشتر و شایسته‌تری به مشتریان است. از این روی نیز کاهش مراجعه حضوری مشتریان و اتلاف وقت از جمله اهداف این سامانه به شمار می رود. چرا که در عصر فناوری، سرعت و صرفه جویی در زمان و انرژی ذخیره شده، حرف اول را می زند . با این حال بانک ایران زمین با راه‌اندازی به‌روزترین امکانات روز دنیا در رقابت با بانک‌های دیگر تاکنون پیشتاز و جلودار بوده وبرای اهداف خود و در مسیر بانکداری دیجیتال برنامه‌ریزی کرده است.

فراز برای مشتریان چه دارد؟

مشتریان میتوانند تمام نیازهای مالی و بانکی خود را از صفر سفر مشتری (احراز هویت و عضویت در سیستم) تا تمامی سرویس های امتقال وجه و برداشت مستقیم و پرداخت و … از فراز دریافت نمایند و در سیستم های زیر ساختی خود پیاده سازی کنند تا جریان های مالی و بانکی درون سازمان و شرکت مشتری، با سریعترین شکل ممکن و حتی به صورت اتوماتیک و زمانبندی شده با محدودیت های مشخص شده، پیاده سازی و اجرا گردد . در این زمینه فراز مشاوره های کسب و کاری و فنی مورد نظر را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است.

نویسنده: بی تا کیانی

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/62ww
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان