سه‌شنبه 2 مرداد 1403

بیت‌کوین سقوط کرد

بیت‌کوین با نزدیک شدن به مهلت اعلام شده کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تایید پرونده‌های صندوق قابل معامله در بورس، چهار درصد سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز؛ ارزش بزرگترین رمزارز جهان بیت‌کوین به دلیل عدم اطمینان در مورد تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) کاهش یافت.

قبلا گزارش‌های مبنی بر اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۲۹ دسامبر را به‌عنوان آخرین مهلت ارسال پرونده‌های اصلاح‌شده برای صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین تعیین کرده است منتشر شد و با نزدیک شدن به این تاریخ مسیر رمزارزهای دیجیتال تغییر کرد.

بر اساس گزارش‌ها هر درخواستی که در این فهرست نباشد بررسی نخواهد شد. بیت‌کوین با ۳.۹۸ درصد کاهش به ۴۱ هزار و ۷۸۵.۸۸۱ دلار در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی رسید. اتریوم ۲.۷۳ درصد کاهش یافت و چند دقیقه بعد به ۲۲۰۹ دلار فروخته شد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۲.۷۱ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۰.۵۲ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۶ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۲.۴۳ میلیارد دلار است که ۳۰.۴۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۹.۶ میلیارد دلار است که ۱۱.۶۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال  بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۷۳.۷۶ میلیارد دلار است که ۸۹.۴۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/u3jn
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان