شنبه 30 تیر 1403

خوش مصرف‌های گاز خانگی پاداش می‌گیرند

مدیر مرکز راهبری گاز کشور  از پاداش خوش مصرفی های گاز خانگی خبر داد و گفت:  هموطنانی که بین 10 تا 35 درصد در مصرف گاز صرفه جویی کرده اند، پاداش 10 برابری هزینه گاز دریافت می کنند. 

‌به گزارش پایگاه خبری اکوبان نیوز، سعید عقلی، مدیر مرکز راهبری گاز کشور در برنامه‌ای تلویزیونی گفت: هدف دولت این است که طی ۵ سال و از طریق سرمایه گذاری‌های مختلف ۴ میلیون بخاری راندمان بالا، با بازدهی بالا در اختیار مردم قرار بگیرد که این امر به بهینه سازی در این بخش منجر می‌شود.

همچنین قرار است ۳۲۰ هزار موتورخانه تا ۵ سال آینده در بخش‌های مختلف عمومی، اداری و تجاری بازسازی، بهینه سازی و هوشمندسازی شود.

وی افزود: پروژه بلند مدت هم ایجاد استفاده از کنتورهای هوشمند در تمام مبادی تحویل گاز است که بتوانیم در بخش‌های مختلف استفاده کنیم.

وی با اشاره به پاداش خوش مصرف‌ها گفت: در کشور یک درصد بد مصرف وجود دارد و حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم در پلکان یک تا سه بوده و الگوی مصرف را رعایت می‌کنند.

اگر هموطنان ما در الگوی مصرف رعایت شده نسبت به سال گذشته به مدت مشابه ۱۰ تا ۳۵ درصد داشته باشند علاوه بر اینکه قبض آنها رایگان می‌شود پاداش ۱۰ برابری نرخ تمام شده که ۹ هزار تا ۱۳ هزار است برای هموطنان لحاظ می‌شود که می‌توانند از این پاداش استفاده کنند.

گفتنی است، اگر مردم حتی ۱۰ درصد مصرف را در سه پلکان اول کاهش دهند که حجم مناسب و کمی است، مشمول دریافت پاداش ۱۰ درصدی می‌شوند.

لینک کوتاه خبر: https://ecobannews.com/1t8q
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویـــژه اکـوبان

آخرین اخبار اکوبان

پر بازدید ترین اخبار اکوبان

مطالب مشابه در اکوبان